+
obserwujących na Facebooku
+
Rodzajów smaków e-liquidów
+
produktów sprzedaży w czasie 10 miesięcy

E-papierosy: Zasady działania

E-papierosy (tzw. elektroniczny inhalator nikotyny) są innowacyjną alternatywą dla zwykłego papierosa. Użytkownik ma wrażenie jakby palił zwyczajnego papierosa, podczas gdy jedynie wdycha roztwór aerozolu. Liquid, dzięki któremu można się inhalować zawiera w większości glicerynę i aromaty, by urozmaicić doznania klienta. Nie jest również powiedziane, że takowy liquid musi zawierać nikotynę.

Bateria, inaczej całościowo “Box”

Źródło zasilania e-papierosów,czyli akumulator zawiera w sobie na tyle elektroniki by całe urządzenie mogło funkcjonować. Można do niego przymocować atomizer, by całe urządzenie było gotowe do użycia. Dostępna jest w nim regulacja temperatury, prądu oraz napięcia. Nie trzeba się martwić o przegrzanie e-papierosa, ponieważ wbudowane ma on czujniki zwarcia i ciepła. Wiele z takowych urządzeń posiada ekran OLED, który wyświetla aktualne informacje dotyczące urządzenia, takie jak: liczba zaciągnięć, moc czy informacje o grzałce.

Atomizery

Atomizer (“serce” e-papierosa), czyli miejsce gdzie liquid jest podgrzewany i zamieniany w “dym”. W zależności od modelu w różnych wyznaczonych miejscach można wlewać dany e-liquid. Różnią się również, pojemnością, wyglądem i wytrzymałością. Są one na tyle uniwersalne, że każdy z nich może zostać dołączony do danego boxa z podobnym gwintem.

Grzałka

Grzałka stosowana do e-papierosa to centralne miejsce atomizera. W kontakcie z ciepłem umożliwia odparowanie e-liquidu. Zróżnicowanie na rynku jest na tyle duże, że można wybrać odpowiedni rodzaj grzałki. Różnią się one technologią, materiałem oraz kształtem. Niestety zużywają się po jakimś czasie i będzie koniecznie dokupienie kolejnej grzałki do własnego e-papierosa. Częstotliwość tych zmian zależeć będzie od stosowania jej i jakich e-liquidów używa się do niej.

Dlaczego warto wybrać “HolySmoke” i przerzucić się na e-papierosy?

Dla zdrowia

Każdy zdaje sobie sprawę z tego jak zwykłe papierosy szkodzą zdrowiu. Zawierają one smołę, tlenek węgla i ponad 4000 innych substancji powodujących raka. E-papierosy stają naprzeciw wszelkim szkodliwością ze strony zwykłego papierosa. Zastępując smołę, elektroniką i wyspecjalizowanym e-liquidem. Sam prof. Sobczak z wydziału z Śląskiego Uniwersytetu Medycznego potwierdza tę tezę. Pomimo tego, że e-papierosy nie zostały oficjalnie uznane za środek do rzucania palenia, wiele użytkowników jest zadowolonych z rezultatów ich używania.

Oszczędność

Według badań statystycznych z 2017 roku wypalają rocznie przeszło 40 miliardów papierosów rocznie. Ogromna liczba i ogromna suma idąca za tym, a także szkodliwość dla środowiska. Przy takiej częstotliwości e-papieros jest wspaniałą alternatywą oszczędnością, nie tylko dla naszego portfela, ale i także dla otaczającego nas środowiska i innych ludzi.

Estetyka

Podczas spalania zwykłych papierosów doświadcza się wiele nieprzyjemnych konsekwencji, typu: zmiana paznokci i zębów na odcień żółtego, szara cera oraz nieustający zapach, który przenika aż do skóry. E-papieros likwiduje te wszystkie minusy, a do tego ma możliwość rozprzestrzeniania przyjemnych zapachów. Zwłaszcza w sklepie HolySmoke, gdzie towary są sprowadzane od najbardziej bezpiecznych i cenionych marek.

Wsparcie ekologii

E-papieros to ratunek od niepochlebnych komentarzy ze strony twoich znajomych! Teraz ten okropny zapach spowodowany paleniem zwykłych papierosów, może przemienić się nawet w słodki zapach! A to wszystko za sprawą e-papierosów. To urządzenie również zapobiega jakimkolwiek poparzeniom czy pożarom. Nigdy nie zachowa się jak źle zgaszony papieros rzucony w łatwopalne miejsce!

Komfort

Jeśli użytkownik e-papierosa pragnie rzucić palenie jest to świetny dla niego wybór. Gest wcześniejszego palenia zostaje zachowany, a także wydobywa się dym tak jak w przypadku zwykłych papierosów. Można tak naprawdę vapeować w każdym miejscu oraz o każdej porze. Nie musisz się już martwić o ogień, czy zadbanie o to by popiół z papierosa nie zaśmiecał Twojego środowiska. Wybór e-papieros równa się komforcie, ponieważ jest to krok w przyszłość. Wybierając sklep HolySmoke doświadczysz najwyższego poziomu rozwiniętej technologi, tak by trafiła ona w Twoje gusta.


Śledź nas na Facebooku